Naprawa i dostawa elektroniki przemysłowej

Tel +48 71 325 15 05

Email: biuro@rgbelektronika.pl

Serwis

Naprawiamy i wykonujemy kompleksowe przeglądy wszelkiego rodzaju elektroniki i automatyki przemysłowej. Twój sprzęt trafia w ręce wykwalifikowanych specjalistów, którzy zidentyfikują usterkę nawet w przeciągu doby.

czytaj więcej ...

Skup / demontaż

Skupujemy niepotrzebne, uszkodzone i często zalegające w magazynach, urządzenia automatyki. Wysyłamy zespół techników, którzy sami zdemontują niechciane sprzęty, oszczędzając czas Twojej firmy.

czytaj więcej ...

Sprzedaż

Dostarczymy urządzenia i części, których produkcji zaprzestano lub są ciężko dostępne. Rozbudowany magazyn i system wysyłek, pozwala skrócić do minimum czas oczekiwania na zakupione produkty.

czytaj więcej ...

Nasze usługi

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować nam schemat działania gwarantujący skuteczność i sprawną współpracę.

1. Pierwszy kontakt

Nasi pracownicy działu obsługi klienta odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. W razie potrzeby zorganizują odbiór uszkodzonego sprzętu lub umówią się na spotkanie w siedzibie Twojej firmy. Wszelkie niuanse techniczne zawsze konsultowane są z naszym zespołem inżynierów, co pozwala nam fachowo i szybko reagować na Twoje potrzeby.

3. Realizacja zlecenia

Na tym etapie uszkodzone urządzenie trafia w ręce naszego zespołu wykwalifikowanych techników. Oprócz doraźnego usunięcia usterki, każdy sprzęt jest dokładnie czyszczony i konserwowany. Przeprowadzamy testy funkcjonalne i obciążeniowe na specjalnie przygotowanych stanowiskach, aby mieć pewność że sprzęt opuszczający serwis jest w 100% sprawny i gotowy do pracy. Cała historia naprawy zostaje zapisana w naszym systemie informatycznym, dzięki czemu w każdej chwili możemy przeanalizować co działo się z Twoim urządzeniem.

2. Szacowanie kosztów

Po dotarciu do naszej firmy, każdy sprzęt jest poddawany oględzinom oraz analizowany pod kątem występowania opisanej usterki. Na tej podstawie przedstawiamy ofertę z zakładanym kosztem i terminem naprawy. Dopiero po Twojej akceptacji przedstawionych warunków, przystępujemy do działań serwisowych. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych wydatków, gdy okaże się że np. naprawa jest nieopłacalna. Wycena w trybie ‘standard’ jest darmowa, więc odrzucenie oferty nic nie kosztuje!

4. Zakończenie zlecenia

Po zakończeniu prac, dzięki współpracy z liderem usług kurierskich, firmą UPS, jesteśmy wstanie dostarczyć do Ciebie sprzęt na terenie Europy w 24h. Jesteśmy pewni jakości naszych usług i dlatego na każdy naprawiony sprzęt dajemy 12 miesięczną gwarancję, realizowaną w naszym serwisie. Dokładamy wszelkich starań, żeby jedynym powodem Twojego powrotu do nas była chęć dalszej współpracy!

Dlaczego powinienem wybrać RGB Elektronika?

Lata doświadczenia w branży automatyki przemysłowej nauczyły nas, że nie istnieje słowo "kompromis". Potrzebujesz wyłącznie usług najlepszych, najszybszych i kompleksowych. Właśnie na to możesz liczyć wybierając współpracę z RGB Elektronika. Poniżej tylko kilka powodów, dla których warto nas wybrać:

  • posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu zarówno najbardziej popularnych urządzeń na rynku i jak i tych mniej znanych,
  • zaangażowanie i profesjonalizm naszego zespołu pozwala nam rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy,
  • nasi inżynierowie posiadają bogatą wiedzę z zakresu elektroniki, automatyki, informatyki oraz mechaniki,
  • do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - dopasowujemy się do Twoich potrzeb,
  • skupiamy się na szukaniu konkretnych rozwiązań, nie biurokratycznych procedurach,
  • ... nasi klienci z przyjemnością potwierdzają nasze kompetencje - zadzwoń do nas i dołącz do ich grona.