Naprawa i dostawa elektroniki przemysłowej

Tel +48 71 325 15 05

Email: biuro@rgbelektronika.pl

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie stanowisk do diagnozowania elektroniki
  • projektowanie urządzeń elektronicznych według potrzeb klienta
  • przeprowadzanie testów urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie elektroniczne lub pokrewne do elektronicznego (również w trakcie nauki) / student
  • znajomość programu Eagle lub podobnego
  • bardzo dobra znajomość technik lutowania w technie THT oraz SMD (liczy się praktyka)
  • praktyczna umiejętność czytania i analizowania dokumentacji serwisowej, schematów elektrycznych i ideowych
  • umiejętność serwisowania urządzeń elektronicznych
  • wymagane uprawnienia SEP, min w zakresie eksploatacji (lub chęć ich zdobycia)
  • wymagany język angielski pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres Email   praca@rgbelektronika.pl

Do zgłoszenia prosimy również dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę RGB ELEKTRONIKA AGACIAK CIACIEK SP. J. zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".